پاسخ به ابهامات

بسم الله الرحمن الرحیم

 

با عرض سلام و ادب خدمت تمامی بازدیدکنندگان سایت و عزیزان تحکیم خانواده و دوستان

مدتی است که برخی از افراد دوست نما تلاش دارند در جهت تخریب اینجانب ، بنده را فردی بی دین ، غیر مسلمان ، مخالف با قران واحکام شریعت و اهل بیت به دیگران معرفی کنند و با نشر مطالب کذب بنده را متهم به عقاید خاص وانحرافی کنند.لذا مطالب ذیل در پاسخ به اکاذیب منتسب جهت شفاف سازی و آگاهی افکارعموم ارائه می گردد.

اول اینکه بنده فردی مسلمان و شیعه هستم و معتقد به خداوند یکتا و پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و دوازده امام بزرگوار هستم و قران را کتاب آسمانی می دانم و به آن معتقدم و هیچگونه نسبت و اعتقادی به هیچ یک از دراویش ندارم. البته نه بخاطر اینکه شما و یا دیگران مرا انسان خوبی بدانید ، نه ؛ بلکه واقعا اعتقادات بنده چنین است . شاید بنده اصلا ادم خوب و درست کاری هم نباشم ولی لااقل به خداوند معتقدم و کتاب و سنت خدا را با تمام وجود قبول دارم و دوست می دارم . این مطلب را بنده الان نگفته ام  بلکه سایت ها و مقالات و کتابهای بنده که از سال 79 تا به حال موجود و در اینترنت می باشد گواه این بیان است.

دوم اینکه بنده اهل مرید و مراد بازیی نبوده و نیستم و فکر نمی کنم کسی را در طول عمر خود دیده باشم و در همان اولین برخوردم آشنایی با بنده به او نگفته باشم که اصلا انسان درست کار و موجهه و بی عیبی نیستم . این را به جرآت می گویم و حتما افرادی که مرا از نزدیک دیده اند این مطلب را شهادت می دهند که چنین کلماتی را از دهان بنده شنیده اند . حتی در بسیار از موارد افراد به زبان خودشان گفته اند که شما تواضع می کنید و خودتان را عمدا خراب می کنید و بنده بار دیگر تذکر داده ام که اصلا چنین نیست هر چه می گویم واقعیت است .

قُلْ أَ تَعْبُدُونَ مِن دُونِ اللَّهِ مَا لَا يَمْلِكُ لَكُمْ ضرَّا وَ لَا نَفْعًا  وَ اللَّهُ هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ؛ بگو: آيا جز اللَّه خداى ديگرى را كه براى شما مالك هيچ سود و زيانى نيست مى‏پرستيد و حال آنكه اللَّه شنوا و داناست؟ (آیه76 سوره نساء)؛  

سوم اینکه می گویند شما ادم خارق العاده ای هستید که بارها و بارها در همین سایت و سایت قبلی به کرات بنده این موضوع را رد کرده و گفته ام که بنده از پس خیلی کارهای روزمره خودم هم بر نمی آیم چطور شما فکر می کنید بنده ادم ویژه ای هستم .

بنده بیش از ده مقاله در رابطه با خرافه و خرافه پرستی و فرقه گرایی نوشته ام که هم در کتاب های بنده موجود است و هم در اینترنت و کاملا در دسترس خواننده های  محترم می باشد و می توانید آنها را ببینید.

اینکه برخی از آدم ها دوست دارند دیگران را بزرگ کنند و بعد خودشان او را با مغز به زمین بیندازند، چیز تازه و غریبی نیست بارها و بارها این کار را با دیگران انجام داده اند و سعی کرده اند با بنده هم انجام بدهند . اینکه بگویند بنده علم غیب دارم و از عالم بالا حرف می زنم و برهمه امور اشراف دارم ؛ حقیقتاً بی انصافی است و اگر وجدان داشته باشند و به درون خودشان رجوع کنند، خواهید فهمید که بنده بارها چه جلو دیگران و چه در خلوت به همه گفته ام از بنده ادم خیالی نسازید .

قُل لَّا يَعْلَمُ مَن فىِ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ الْغَيْبَ إِلَّا اللَّهُ  وَ مَا يَشْعُرُونَ أَيَّانَ يُبْعَثُونَ ؛ بگو: هيچ كس درآسمانها و زمين غيب نمى‏داند مگر اللَّه. ونيز نمى‏دانند چه وقت زنده مى‏شوند.(آیه 65 سوره النمل)؛

این جهل است که کسی بخواهد یک نفر را اسطوره کند و احمق تر آن کسی است که حرف های آنها را باور کند وفکر کند از دیگران برتر و بالاتر است . حتما تمام عزیزانی که این مطلب را می خوانند گواه این مطلب و مطالب فوق هستند .  مقالات موجود در سایت وقت طرب و کتاب هایم از سنوات 77 ، 79 ، 84 و تا به امروزموید این موضوع می باشد که تماما قابل رجوع وغیرقابل انکار است.  

بَلِ اتَّبَعَ الَّذِينَ ظَلَمُواْ أَهْوَاءَهُم بِغَيرْ عِلْمٍ  فَمَن يهَدِى مَنْ أَضَلَّ اللَّهُ  وَ مَا لهَم مِّن نَّاصِرِينَ؛ آرى، ستمكاران بى هيچ دانشى از هواى نفس خود پيروى كرده‏اند. آن را كه خدا گمراه كرده است چه كسى هدايت مى‏كند؟ آنها را هيچ ياورى نيست. ( آیه 29 سوره الروم )؛

شما که ادعا می کنید بنده به دنبال جمع کردن مرید هستم ، بفرمایید مریدان کجا هستند ؟ و آیا ادعای کسی بر مرید بودن ارتباطی به بنده پیدا می کند و مسئولیت این ادعا با بنده هست ؟ . سایت شخصی و مقالات و کتب بنده همگی مبین رد مزخرفات و خرافه ها می باشد .حال سوال این است که چطور می شود کسانی که ادعای این اتهامات را دارند حداقل زحمت مراجعه به این مکتوبات را بخود نداده اند؟

در دنیای مجازی امروز که همه آثار و مکتوبات قابل دسترسی عموم می باشد چطور ممکن است فردی عقاید خود را مکتوب و قابل استناد در معرض عموم قرار دهد و خود مخالف آن عمل نماید ؟ نوشتار رسمی هر فرد موید اعتقادات و افکار اوست .

می گویید بنده درویش هستم ، اگر چنین است ، چطور در کتاب "دل چو آینه " (صفحه 20 ) و همچنین در کتاب "وقت طرب" که منتشرشده و در دسترس عموم است، نوشته ام " درویش بودن مهم نیست بلکه درخویش بودن مهم است ".

البته بنده در مقامی نیستم که درباره دراویش نظر بدهم و یا بد گویی کنم و آنها را رد یا قبول نمایم. چون هر کسی اعتقادات خودش را دارد و بهشت و جهنم او به خودش ربط دارد نه بنده . اما اینکه بنده در هیچ جایی ودرهیچ نوشتاری هرگز ننوشته ام که درویش هستم و شما آن را به بنده نسبت می دهید ،برایم جای تعجب دارد .

بار دیگر به همه خواننده گان عرض می کنم بنده مسلمان و شیعه دوازده امامی هستم و به این اعتقاد خود نیز افتخار می کنم ، البته از خدا پنهان نیست ازدیگران هم نبوده که بنده هنوز نتوانستم فرد لایق و شایسته ای برای خداوند و امام زمان (عج ) باشم اما تمام تلاش خود را کرده ام . پس سعی نکنید بنده را بی جهت بالا برده و بزرگ کنید و بعد بخواهید با خرد کردن بنده خودتان را راضی نگهدارید . اگر راست می گویید چرا سعی در بزرگ کردن خودتان نمی کنید.

می فرمایید بنده سعی دارم به دیگران بفهمانم استاد هستم و استاد غیبی دارم . این مطلب هم خوشبختانه بارها در همان مقالات و سایت ها گفته شده و همین جا نیز بنده دوباره این مطلب را رد می کنم . بنده نه استادم نه مربی و نه هیچ چیز دیگرو داشتن هر گونه شاگرد و مریدی را تکذیب می کنم . بنده فقط انسانی هستم که سعی دارد درست شود و درست عمل کند و هنوز هزار اشکال و ایراد دارد.

اینکه می گویید بنده استاد غیبی دارم حرفی عجیبی است ؛ لازم می دانم بار دیگر بگویم استاد همه ما خداوند بزرگ و راهنمای ما قران کتاب آسمانی اوست و آنچه را که بایست یاد بگیریم از رسول خدا و امامان است . هرچه هست در کتاب ها و احادیث گفته شده است و اگر چنانچه کسی نقل قولی از آنها بکند بایست مطابق کتاب خدا و یا احادیث معتبر باشد و هر انسان با کمالات و عاقلی بایست مطالب را خوب بشنود و ازعلمای دین تایید آن را بپرسد و بعد قبول کند نه از بنده . چون بنده نه عالم هستم و نه مسایل دینی را  کامل می دانم.

چه کسی دیده و یا شنیده است که بنده حکم به دانسته های خود کنم . آنچه بنده در این سال ها درک کرده ام دانش شخصی خودم بوده و هرگز قصد ترویج آن را به کسی یا کسانی نداشته ام . دین مسئله ای نیست که امثال بنده بتوانند آن را ترویج دهند. تازه اگر هم خدایی نا خواسته کسی حکمی را بگوید آیا وظیفه فرد مسلمان نیست آن حکم و مطلب را از چند نفر مطلع و آگاه به امور دینی سئوال کند و ببیند آیا آن حکم با قران و احادیث منطبق هست یا نه ؟ . این نمی شود که هر کسی هرچه بگوید مورد قبول باشد و فرد چشم بسته آن را قبول کند .

هرچند هستند افرادی از همین دوست نمایان که می گویند بهشتی پور دیگران را مسخ کرده و دربست هر چه می گوید آنها قبول می کنند . ولی دوست من ،اگر چنین است مسخ شدگان کجایند و چگونه است که نویسندگان این موارد تحت کنترل بنده و مسخ شده نیستند ؟ و نیروهای ماورایی بنده آنان را نمی تواند تحت کنترل قرار دهد.؟ پس کجاهستند آنهایی که چشم بسته قبول کرده اند؟ . خود شما مگر مسخ بودید و اگر مسخ کردن را بنده بلد بودم پس شما چه می گویید ؟. چرا این همه کتاب و مقالاتی که داده ام وهمگی در اینترنت موجود و قابل دسترس است را نخوانده و حتی نگاه هم نکرده اید  که بفهمید در آنها چه گفته ام . مشخص و محرز است که مطالب بیان شده همگی مغرضانه و با نیات مخدوش نمودن افکار مخاطبین انتخاب شده اند . در چنین حالتی بالطبع پاسخگویی به این گونه مطالب مخدوش شده عقلانی بنظر نمی رسد.

ناگفنه نماند که کلیه کتب اینجانب با اخذ مجوزهای رسمی از وزارت ارشاد وطی مسیرهای قانونی منتشر گردیده است.  

امروزه با وجود تکنولوژی های پیشرفته جایی برای دروغ و تشویش اذهان نیست . افراد براحتی مسیرخوب و بد را تشخیص می دهند و ساده انگاری است که بپذیریم با چند مقاله ساده و ایجاد توهمات ذهنی بتوان موجب انحرافات ذهنی در دیگران گردید.  یا شما خیلی ساده هستید یا بنده را خیلی بزرگ تصور نموده اید .  چون تا دلتان بخواهد سایت های مختلف و دیدگاهای انچنانی در اینترنت هست و هر کسی می تواند با صرف کمترین زمان با افراد زیادی مشورت کند و بهترین و مستندترین مطالب را بدست آورد. واقعیت این است که در این زمانه افراد حرف راست را هم به سختی قبول می کنند چه برسد به حرف های کذب و دروغ .

قصد شما از بیان این مطالب افشاگری در مورد بنده نیست ؛ چون همه کسانی که روز اول مرا دیده اند از زبان خودم شنیده اند و در مقالات و نوشتاربنده دریافته اند که چقدر اشکال و خطا دارم . شما فقط می خواهید خودتان را مطرح کنید و از حقیقت درون خود فرار می کنید. شما با بنده  دشمنی دارید و گرنه هر فرد آگاهی می داند وقتی کسی چیزی را روز اول می گوید و در تمام نوشته هایش هم وجود دارد و بارها و بارها در جمع و در محافل خصوصی تکرارمی کند ؛ چگونه است که شما بعد از گذشت چند سال به آن واقف شده اید و اقدام به افشاگری نموده اید ؟  دوست من خودت بهتر می دانی دروغ می گویی و قصدت خراب کردن اعتقادات مردم است نه بنده . بنده که خراب خدایی هستم وهمه هم می دانند ، اما تو انچه می گویی هستی؟

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُواأَنْ تُصِيبُواقَوْمًابِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَىٰ مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِينَ؛ ای مؤمنان، هر گاه فاسقی خبری برای شما آورد تحقیق کنید، مبادا از روی نادانی به قومی رنجی رسانید و سخت از کار خود پشیمان گردید. (آیه 6 سوره الحجرات)؛

ادعا کرده اید  تمام نوشته های بنده از روی اینترنت و کپی مقالات دیگران است . لطفا به  تاریخ نشر کتابهای بنده و چاپ آنها مراجعه فرمایید که در چه سالی بوده است .ایا در سالهای 70 تا 79 اینترنتی به اینصورت  در اختیار مردم قرار داشت  که در اختیار بنده باشد. پس آن زمان بنده از کجا مطالب را کپی کرده ام. ؟

از طرفی هم اگر قانون کپی رایت را می دانستید خوب بود ، چون کپی یعنی مطلبی را عیناً استفاده کردن بدون ذکر منابع . کدام مطلب بنده این چنین بوده . اگر هم خدایی ناکرده سهوا فراموش شده دلیل بر مجرم بودن نیست . هرکسی مقاله یا کتابی را خودش نوشته باشد می داند که جمع آوری مطالب در سال ها قبل به صورتی بود که فرد در جلسات اندیشمندان حضور می یافت وسپس برداشت های آن بزرگان را از مطالب گفته شده و خوانده شده یادداشت می کرد و در کتاب خود درج می نمود و یا می بایست از روی مطالب مطالعه شده توسط خودش ، برداشت های به دست آمده را  درکتاب خود می نوشت؛

امروزه با بکار گیری اینترنت  و نرم افزارموجود می توان از کتاب ها و مقالات علمی در سایت ها و کتب دیگر ، فیش برداری نموده و در نوشته ها و کتاب های شخصی آن را منظور نمود.

بهترین روش این است که برداشت ها و چکیده ای از مطالب که مورد نظر و عقیده شماست با ذکر منع یا با مقایسه نظرات مشابه آن آورده شود.

مگر قصه هری پاتر است که یک قلم بگیرید و هرچه به ذهن تان می آید را بنویسید. مگر آدم علم لدنی دارد که فقط از خودش بنویسد. ؟ به چه درد می خورد وقتی منبعی ندارد و کسی آن را تایید نمی کند.

نبین که می گوید ببین چه می گوید  

معترضید به اینکه چرا شما می گویید قرآن را فارسی بخوانید . البته این را بنده نگفتم بلکه تمام مراجع و علما می فرمایند . چون وقتی انسان عربی را خوب نمی داند پس چکار کند بایست اول قران را خوب فارسی بخواند تا بفهمد و بعد تلاش کند عربی آن را هم یاد بگیرد .

یا برخی از این دوستان به ظاهر دوست می گویند خودت هم عربی نمی دانی خوب معلوم است که بنده عربی را خوب نمی دانم اگر می دانستم که عالم شده بودم،

 بنده شخصا قران را هم به عربی می خوانم  وهم فارسی .بنظر شما آیا اشکال دارد وقتی فردی عربی نمی داند ابتدا قران را به فارسی بخواند و بفهمد و پس از مانوس شدن با آن در صورت علاقه به پیشرفت آنرا بعربی نیز بخواند ؟

در ضمن بنده نمازم را هم به عربی می خوانم ،  نمی توانم بگویم یا حکم کنم  نماز را فارسی بخوانید ؛ مگر می شود همه نماز را فارسی خواند؟. مگر خداوند به ما فرمان نداده که همه مسلمانان باید نمازشان را بصورت عربی بخوانند.؟

می گویید بنده روزه هم نمی گیرم و بدروغ خود را روزه دار نشان می دهم . پس چطور بنده این همه مقاله و کتاب در باره اهمیت روزه و نماز نوشته ام ؟. نه ، دوست عزیز بنده هم روزه می گیرم چون دستور خداوند است  و هم نمازم را می خوانم و الحمد الله خود شما بارها و بارها دیده اید و کسی نمی تواند بگوید ندیده است . البته نمازخواندن برای خداست نه رضایت شما .

وَاذْكُررَّبَّكَ فىِ نَفْسِكَ تَضَرُّعًا وَخِيفَةً وَدُونَ الْجَهْرِ مِنَ الْقَوْلِ بِالْغُدُوِّ وَالاَصَالِ وَلَا تَكُن مِّنَ الْغَافِلِينَ؛ پرورد گارت را دردل خود به تضرع وترس، بى‏آنكه صداى خودبلند كنى، هرصبح وشام يادكن و ازغافلان مباش.(آیه205 سوره الاعراف)؛

وَاتَّبِعْ مَا يُوحَىٰ إِلَيْكَ وَاصْبِرْ حَتَّىٰ يَحْكُمَ اللَّهُ وَهُوَ خَيْرُ الْحَاكِمِينَ ؛ و تو خود از وحی خدای که بر تو می‌رسد پیروی کن و راه صبر پیش گیر تا وقتی که خدا (میان تو و مخالفانت) حکم کند و او بهترین حکمفرمایان عالم است. (آیه 109سوره یونس ) بسیار مهم مهم

عجیب است در حالی اعتقاد به تناسخ را به بنده منتسب می کنید  که در کتاب "دل چون آینه " صفحه 80 الی 82 و در سایت شخصی بنده در مقالات متعدد دقیقا بطلان تناسخ از دیدگاه علما و صاحبنظران را ذکر کرده ام  . چگونه دروغی به این بزرگی را به بنده نسبت می دهید ؟

در رابطه با پرداخت عشریه لازم بذکر است که آیا هر فرد مسلمان نباید خمس و زکات مالش را پرداخت کند ؟ و در ادامه همین حکم آیا مرجعی برای دریافت این وجوهات وجود دارد ؟ اگر دارد چرا به مراجع مربوطه مراجعه نکرده اید ؟ و زمانی که از بنده مشورت می گیرید بهزیستی و ایتامی را به شما معرفی کنم و بنده پیرو درخواست شما کلیه آدرسهای بهزیستی ها و نیازمندان را دراختیار شما قرار می دهم و تاکید می نمایم که کمکهای خود را مستقیما توسط خود به آنها بدهید و رسید آنرا نیز دریافت نمایید  ، دلیل بر دریافت عشریه توسط بنده می باشد ؟ آیا مدرک یا سندی بر ادعای خود دارید ؟

مسئله بعدی این که می گویید بنده توانایی این را دارم که در دیگران حلول کنم و دیگران را مسخ خود کنم و افکار خودم را به آنها القا نمایم ،مگر غیر از این است که بنده بارها در کتابهای خودم نوشته ام از دیدگاه مراجع و علمای دین هر گونه حلول یا اتحاد یا تناسخ باطل است ؟

در موارد دیگر مثل اعمال نظر در طلاق ، ازدواج ، خرید ، فروش ، مجوزهای شرب خمر ، زنا و ... که از نظر شما باعث بدبخت شدن دیگران می گردد ، آیا بنظر شما این توهین به افکار دیگران نمی باشد ؟ آیا افرادی که شما آنها را دیده اید چنین افرادی هستند ؟ پس چرا برای هر موضوعی همه ساعتها با بنده بحث و گفتگو می نمایند ؟ آیا این دلیلی بر مستقل بودن اشخاص نمی باشد ؟  آیا این اتهامات علاوه بر بنده تهمت بی شعوری به دیگران نمی باشد ؟

وَ عِندَهُ مَفَاتِحُ الْغَيْبِ لَا يَعْلَمُهَا إِلَّا هُوَ وَ يَعْلَمُ مَا فىِ الْبرَّ وَ الْبَحْرِ  وَ مَا تَسْقُطُ مِن وَرَقَةٍ إِلَّا يَعْلَمُهَا وَ لَا حَبَّةٍ فىِ ظُلُمَاتِ الْأَرْضِ وَ لَا رَطْبٍ وَ لَا يَابِسٍ إِلَّا فىِ كِتَابٍ مُّبِينٍ  ؛ كليدهاى غيب نزد اوست. جز او كسى را از غيب آگاهى نيست. هر چه را كه در خشكى و درياست مى‏داند. هيچ برگى از درختى نمى‏افتد مگر آنكه از آن آگاه است. و هيچ دانه‏اى در تاريكيهاى زمين و هيچ ترى و خشكى نيست جز آنكه در كتاب مبين آمده است.  (آیه 59 سوره الانعام)؛

در پایان از کلیه دوستان عزیزی که در جریان امر قرار گرفته اند ، خواهشمندم برای تنویر افکار عمومی و دوری از هرگونه ایجاد شبه ، مطالب فوق را جهت روشنگری به سایر دوستان اطلاع رسانی فرمایید. البته مطالب فوق به تمام سایتها و گروههای موجود در تلگرام جهت اطلاع ارسال گردید. باشد که خداوند همه ما را ببخشد و مورد لطف و رحمت خود قرار دهد . و اگر چنانچه بنده خطا و اشتباهی دارم ، که دارم ، اصلاح و هدایت خود را از درگاه خداوند متعال خواستارم .